Kraj:
Škola:
Kategória:
Kolo:
Ročník:

Rebríček Zenit 2021/2022 Krajské kolo:

Do výsledkovej listiny sú zaradení len používatelia, ktorí počas súťaže odovzdali aspoň jeden program.

★ - Úspešný riešiteľ

# U Kat. Meno Škola Body kka kkb kkc kkd kke kkf kkg kkh kki kkj kkk
1 A Alex Diko Gymnázium Jura Hronca 225 10 15 20 30 40 50 60 0 - - -
2 A Martin Stepanek Gymnázium Jura Hronca 223 10 15 20 30 40 50 - 21 - 37 -
3 A Jakub Drobný ŠpMNDaG 207 10 15 20 30 40 0 0 - 17 75 -
4 A Matej Haverlík Gymnázium Jura Hronca 206 10 15 20 17 40 50 0 - 17 37 -
5 A Viktor Balan Gymnázium Grösslingová 172 10 15 20 27 13 50 - - - 37 -
6 A Samuel Longauer Gymnázium Jura Hronca 170 10 15 20 30 40 25 30 - - - -
7 A Martin Belluš Gymnázium Grösslingová 167 10 15 20 17 40 0 - 65 0 - -
8 A Samuel Stanek Gymnázium Grösslingová 165 10 15 20 30 40 50 - - - - -
A Daniel Kaiser Gymnázium Jura Hronca 165 10 15 20 30 40 50 - - - - -
10 A Samuel Stančík Gymnázium Jura Hronca 162 10 15 20 27 40 50 - - - - -
11 A M M ŠpMNDaG 155 10 15 20 30 - 50 30 - - - -
12 A Ivan Kushpel Gymnázium Grösslingová 149 10 15 20 17 0 50 - - - 37 -
13 A Stanislav Bezák ŠpMNDaG 127 10 15 20 17 40 25 - - - - -
14 A Pavol Pivko Gymnázium Grösslingová 125 10 15 20 30 0 50 0 0 - - -
15 A Adam Gramblička Gymnázium Grösslingová 124 10 15 20 27 40 12 - 0 - - -
16 A Matej Repa Gymnázium Grösslingová 117 10 15 20 9 13 50 - - - - -
17 A Filip Čajági Gymnázium Jura Hronca 115 10 15 20 7 13 50 - - - - -
18 A Matus Duchyna Gymnázium Grösslingová 114 10 15 20 17 40 12 - - - - -
19 A Vladimír Drobný Gymnázium Grösslingová 113 10 15 20 30 26 12 - - - - -
20 A Filip Bubák Gymnázium Jura Hronca 105 10 15 20 17 0 25 - - - - 18
21 A Jan Kapko Gymnázium Jura Hronca 102 10 15 20 7 0 50 - - - - -
22 A Michal Škvarka ŠpMNDaG 100 10 15 20 30 0 25 - - - - -
23 A Roland Vizner Gymnázium Grösslingová 94 10 15 20 24 0 25 - - - - -
24 A Jozef Hoschek Gymnázium Grösslingová 87 10 15 20 17 0 25 - 0 - - -
25 A Matej Novosad ŠpMNDaG 75 10 15 20 17 13 0 - - - - -
26 A Ela Vojtková Gymnázium Grösslingová 74 10 15 20 17 - 12 - - - - -
27 A Karolina Jedina Gymnázium Jura Hronca 69 10 7 20 7 - 25 0 - - - -
28 A Tomáš Leca Gymnázium Jura Hronca 67 10 7 20 30 0 0 - - - - -
29 A Erik Tóth Gymnázium Jura Hronca 64 10 15 20 7 - 12 - - - - -
30 A Dominik Rémes SPŠE Hálova 62 10 15 20 17 0 - - - - - -
A Martin Tvarožek Gymnázium Jura Hronca 62 10 15 20 17 0 - - - - - -
32 A Filip Makara Gymnázium Grösslingová 60 10 - 20 30 0 0 0 0 - - -
33 A Jakub Pilinský Gymnázium Jura Hronca 59 10 0 20 17 0 12 - - - - -
34 A Sona Buchalova Gymnázium Jura Hronca 55 10 15 - 30 0 - - - - - -
35 A Jozef Kyčina Gymnázium Grösslingová 54 10 15 20 9 - - - - - - -
A Karolína Trgalová Gymnázium Jura Hronca 54 10 7 20 17 - - - - - - -
37 A Antónia Amosová Gymnázium Grösslingová 49 10 7 5 15 0 12 - - - - -
A Jakub Wolek Gymnázium Grösslingová 49 10 7 20 - 0 12 - - - - -
A Štefan Šutý ŠpMNDaG 49 10 0 20 7 0 12 - - - - -
40 A Martin Michal Dyttert Gymnázium Grösslingová 47 10 0 20 5 0 12 - - - - 0
41 A Daniel Šebest Gymnázium Ladislava Novomestského 45 10 0 20 15 0 0 - - - - -
A Michal Urban Gymnázium Grösslingová 45 10 15 20 - 0 0 - - - - -
43 A Tomáš Farkas Gymnázium Jura Hronca 42 10 15 - 17 0 - - - - - -
44 A Marek Zanechal Gymnázium Jura Hronca 37 10 0 20 7 0 - - - - - -
A Michal Raček Gymnázium Jura Hronca 37 10 15 - - - 12 - - - - -
A Viktor Kotuliak Gymnázium Grösslingová 37 10 7 20 0 0 - - - - - -
47 A Filip Múdry Gymnázium Jura Hronca 32 10 15 - 7 - - - - - - -
48 A Jakub Balog Gymnázium Jura Hronca 25 10 15 - - 0 0 - - - - -
A Leonard Mohnansky Prvé Súkromné Gymnázium 25 10 15 - 0 0 - - - - - -
A Štefan Moravík Gymnázium Jura Hronca 25 10 15 - - 0 - - - - - -
A Roland Csibrei SPŠE Hálova 25 10 15 - - 0 - - - - - -
52 A František Boldiš Gymnázium Karola Štúra Modra 17 10 7 0 0 0 0 - - - - -
53 A Pavel Achberger Gymnázium Jura Hronca 10 10 0 - - - - - - - - -
A Dávid Onrovič Gymnázium Jura Hronca 10 10 - - - 0 - - - - - -
A Rene Roger Gymnázium Jura Hronca 10 10 0 - - 0 - - - - - -